ChalupaHlavni

LEGENDA K UBYTOVÁNÍ

Rozložení místnosti:

Vstup do domu, předsíň, vstupní hala, z vstupní haly můžete pokračovat na wc, do kuchyně, nebo společenské místnosti. Ložnice je průchozí z kuchyně do společenské místnosti. Do koupelny se vchází z kuchyně. Dále z vstupní haly můžete pokračovat do technické části domu, vinárnička, herna, kotelna. Z předsíně můžete pokračovat do dřevníku, nebo na terasu k uzáku, poprípadě na zahradu.

Popis místnosti a vybavení

Vstupní hala:

Věšák, lednička s mrazákem, pračka.

Kuchyň:

Kuchyň je plně vybavená (rychlovarná konvice, mirkovlná trouba, elektrický vařič + trouba, talíře, skleničky, příbory atd.) kuchyňská kamna, stůl a čtyři židle, skříňky a 1x postel 120×200. ´

Koupelna:

Vana se sprchou, zástěna, elektrický bojler, umyvadlo, zrcadlo, poličky a držák na ručníky. .

Ložnice:

1x poschoďová postel 90×200, 1x postel 90×200, a manželská postel 180×200, 2x skríň, noční stolky, lampičky.

Společenská místnost:

Přední část: dřevěná lavice pro 10 osob 2x stůl, krb, 2x křeslo. Zadní část: posezení 3×2, masivní stůl, 1xposchodová postel 85×200, 2x postel 90×200 + pohovka.

WC:

Toaletní mísa, umyvadlo a zrcadlo

Technická část domu:

Pisoar, herna, vinárnička a kotelna.

Venkovní posezení:

Terasa 6x5m s kombinovaným zahradním krbem (udírna) vše propojené s přízemím.

Parkování:

Parkování je možné na zahradě, nebo před chalupou.

Vytápění:

Objekt se vytápí tuhými palivy v zimně, tudiž je nutné zatopit, ustředním topením v kotelně + krb + kuchynská kamna. Samozřejmě není nutné topit všude. Po domluvě s majitelem je možnost zařídit topení v kotelně.

Pro tuto činost je nutné dodržovat určitá pravidla pro manipulaci s ohněm, aby jste nezpůsobili žádné škody, za které v průběhu pronájmu zodpovídáte.

Na dalších možnostech vytápění pracujeme.